+372 639 8600
     
Saabumine
Lahkumine
täiskasvanud
lapsed
Broneeri tuba või pakett
Broneeri

Soolakamber Pirital

Täiskasvanu – 10 €/kord

Laps kuni 12 a. – 5 €/kord

Sülelapsed TASUTA (kuni 3 last, ühe täiskasvanu kohta).

Terve kamber (kuni 10 inimest) – 60 €/kord

Info ja broneerimine
+372 6398 718
spa@piritamarina.ee

 

Tule viska lamamistoolile pikali, jäta väline maailm ja probleemid teise ruumi ning naudi tervistavat ja rahustavat keskkonda! Eesti ainulaadses merevaatega soolakambris, kus vaade Tallinna lahele, on hämar valgus ja mängib rahustav muusika.

Tule ise ja võta kaasa kallid inimesed ja lähedased sõbrad, tunnusta kolleegi, täna häid koostööpartnereid või erguta loovat tiimi ja näita üles hoolivust nende tervise ja heaolu suhtes.

Soolakamber sobib hästi hingamisteede haiguste ennetamiseks ja raviks ning on heaks turgutuseks nahale, abiks allergikutele ning tugevdab immuunsüsteemi.
Soolakambris kasutame madala kontsentratsiooniga kuiva keedusoola aerosooli, mis vähendab hingamisteede limaskestade turseid – kinnine nina läheb lahti, nohu väheneb või kaob.  Soolaaerosool sisaldab negatiivseid ioone, mis mõjub hästi närvisüsteemile ja vähendab stressi. Ka mitmete nahaprobleemide korral saab soolakambrist kergendust, sest sool tapab nahal olevaid baktereid. Samuti sobib soolaaerosool suitsetajatele ja tolmuse töö tegijatele ning aitab vältida krooniliste haiguste teket.

Tänu akendele meeldib meie soolakamber ka lastele ning sobib klaustrofoobikutele. Väiksematele lastele on ka oma kasvule sobivad toolid.

Idee selliseks raviprotseduuriks pärineb soolakaevandustest, mille töötajad ei põdenud hingamisteede haigusi.

*Soolakamber ei sobi ägedate viirushaiguste, raske astmahoo, neeruhaiguste, ägedas staadiumis kopsuhaiguste, tuberkuloosi, väga tugeva hingamispuudulikkuse, südame puudulikkuse ja kõrgvererõhutõve puhul.

Vaata lisaks ka

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Täpsem info. Nõustun