+372 639 8600
     
Saabumine
Lahkumine
täiskasvanud
lapsed
Broneeri tuba või pakett
Broneeri

Ilu- ja Heaolukeskuses Chamour ootavad Teid oma ala asjatundjad, kes pakuvad laia valikut iluteenuseid, kasutades kvaliteetsete kosmeetikasarjade Massada ja Body&Bess tooteid.

Uued Massada näorituaalid leiate SIIT.

Body & Bess on Belgia pereettevõte, mis pakub naturaalseid nahahooldustooteid, mis põhinevad kõrge kontsentratsiooniga looduslikel toimeainetel. Toodete eesmärk on tugevdada ja suurendada naha vastupanuvõimet, stimuleerida rakkude kasvu ning kaitsta ja taastada nahka. Lühidalt: Body & Bess elustab teie nahka ja seda peamiselt vaarikaõli ja riisipulbri abil.

Vaarikaseemneõli on juba ammu tuntud oma suurepäraste omaduste poolest, mis toidavad, kaitsevad ja parandavad nahka. Riisipulber on hästi imav ja annab rasusele nahale puhta, mati välimuse.

Massada ühendab looduse ja teaduse, kasutades oma kõrgekvaliteedilisi looduslikke ja mineraalseid kosmeetikatooteid puuduste tasandamiseks ja meelte äratamiseks. Massada kosmeetika ühendab endas tipptasemel orgaanilise biotehnoloogia koos ettevõtte enda toodetud looduslike toimeainetega, mis on võetud Jaapanist, Tšiilist, Senegalist, Prantsusmaalt, Jordaaniast, Tuneesiast ja mujalt pärit taimede lilledest, lehtedest ja juurtest.

Nende kvaliteetsete kosmeetikasarjade tooteid saate ka kaasa osta.

Teie meeldivate puhkehetkede eest hoolitsevad meie juuksurid, kosmeetikud, maniküürijad, pediküürijad ning kehahooldusspetsialistid.

Spa Tallinnas pakub nii keha kui vaimu lõõgastavaid teenuseid, laia valikut erinevad massaaže meilt ja kaugemalt, mähiste ja vannidega luksuslikke kehahoolitsusi, Vichy massaažidušši ning salendavaid hoolitsusi.

Protseduure pakume ettetellimisel!

Info ja broneerimine

Tel: +372 6398718
E-post: spa@piritamarina.ee

Vaata ka meie eripakkumisi!

Hoolitsused

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Täpsem info. Nõustun