+372 639 8600
     

Kuhu minna lastega Tallinnas

Saabumine
Lahkumine
täiskasvanud
lapsed
Broneeri tuba või pakett
Broneeri

Tallinn pakub mõnusaks perepuhkuseks hulganisti võimalusi muuseumitest seiklusparkide ja mängukeskusteni. Just teile mõeldes oleme kogunud oma kodulehele mõned vihjed aktiivse perepuhkuse veetmiseks ning pannud kokku kahepäevase Tallinna avastaja perepaketi.

Lisaks kaunitele metsaradadele, rannapromenaadile ja rannale on hotellist mõnusa rattasõidu kaugusel hulgaliselt põnevat tegemist.

Eesti Ajaloomuuseumi Maarjamäe lossi üheks osaks on hariduslik-mänguline keskkond “LASTE VABARIIK”, kus võim on laste käes ning mängu käigus saab tundma õppida riigile oluliste sümbolite, atribuutide, võimukandjate jms lugu ja rolli. Maarjamäe lossi kompleksis asuvad ka Eesti Filmimuuseum, põnevad välinäitused, puhkealad ja laste mänguväljak.

Teel ajaloomuuseumi leiate Eesti 100 juubeliks valminud Kommunismiohvrite Memoriaali.

Lisaks keskaegsetele tornidele pakub nii väikestele kui suurtele palju põnevust Tallinna Teletorn, mis on ühtlasi Eesti kõrgeim ehitis.

Teletorni kõrval asuv Tallinna Botaanikaaed, on suurepärane paik jalutamiseks, puhkamiseks ja suvehooajal ka mõnusaks pikniku pidamiseks.

Kesklinna pääseb hõlpsasti ka bussiga, sest bussipileti eest saab bussis tasuda viipekaardiga.

Erinevate vaatamisväärsuste vahel liikumiseks on mugav kasutada Hop-On Hop-Off kahekordset bussi, mis peatub hotelli ees ning on lastele elamus omaette. Kuni 7-aastastele lastele on sõit tasuta.

Meremuuseumi Lennusadamas saab kätt proovida nii allveelaeva torpeedorünnakus kui õhus liikuvate sihtmärkide tabamisel, külastada päris ehtsat allveelaeva Lembit ning näha palju muid elusuuruses eksponaate.

Energia Avastuskeskus on interaktiivne muuseum, kus lapsed saavad teha elektrit, tekitada erinevaid helisid ja seigelda kosmoses.

Tallinna Loomaaia üheks uuemaks vaatamisväärsuseks on Polaarium – jääkarude uus kodu. Laste loomaaias saab paitada väikseid koduloomi, seikluspargis saab suvisel ajal ahvi kombel ronida ja turnida. Loomaia territooriumilt leiate ka suure laste mänguala ning piknikuplatsid.

Samasse kanti jääb ka Eesti Vabaõhumuuseum, mille erinevates töötubades saavad külastajad ka ise talutöödele käed külge panna ning midagi meisterdada.

Loodame et leidsite siit endale meelepäraseid lastega Tallinnas ajaveetmise võimalusi. Lisaküsimuste puhul pöörduge palun meie teenindajate poole ja lisainfot leiate ka Tallinna ametlikust turismiveebist VisitTallinn! Peretoad kasvõi neljaliikmelisele perele leiate siit ning ärge unustage pühapäevast perebrunchi!

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Täpsem info. Nõustun